Sprzedaż Części

Posiadanie i jazda samochodem to nie tylko sama frajda. To również wydatki na naprawy. A My – Autoserwis Robson znamy się na swojej robocie i jesteśmy po to, by doradzić Tobie co kupić by było warte swojej ceny. I tu przytoczę celne powiedzenie ” nie stać mnie na tanie części „.

Najczęściej kupowanymi częściami do samochodu są opony. Zazwyczaj raz na trzy – cztery lata, w zależności od przejechanych kilometrów opona nadaje się do wymiany.

Każdy samochód musi mieć co najmniej raz w roku wymieniony olej samochodowy. Każdy producent określa dokładnie ile samochód może przejechać pomiędzy kolejnymi wymianami oleju.

Samochód składa się z tysięcy większych i mniejszych części, które posiadają określoną żywotność i trzeba je z czasem wymienić. Argumentów przemawiających przeciwko samodzielnemu zaopatrywaniu się w części jest całkiem sporo.

1 gwarancja. Jeżeli serwis zgodzi się zamontować części, które sami kupiliście, to w razie awarii najprawdopodobniej odmówi naprawy gwarancyjnej. Będziecie musieli zapłacić dwa razy za to samo, więc wszystkie oszczędności diabli wezmą.

2 właściwy dobór części. W przypadku współczesnych aut dopasowanie odpowiednich elementów jest trudne, ponieważ katalogi niezależnych dostawców nie zawsze są precyzyjne i spójne ze specyfikacją producenta.

3 jakość. Najtańsze zamienniki cechują się naprawdę niską jakością

Serdecznie zapraszamy!

Robert: +48 503 914 598
Krzysiek:  +48 696 692 691

E-mail: autoserwisrobson@gmail.com